11.10.15

Ярош відкрито визнав себе захисником внутрішньо-окупаційного режиму

У своєму інтерв'ю "провідник" "Правого Сектору" Дмитро Ярош фактично відкрито визнав себе захисником правлячого в Україні кримінально-олігархічного режиму державних зрадників і кримінальних злочинців. Він відкрито заявив, що "Правий Сектор" не тільки не планує будь-яких революцій, а й робить все, щоб пригасити революційну активність патріотів.  Більш того, він визнав, що ПС зразу після Майдану став головним постачальником "сексотів" до СБУ.
Щоб не бути голослівним - навожу цитати з цього інтерв'ю:  http://pszak.info/?p=4540&_utl_t=fb

ПИТАННЯ – “Якщо влада не виявляє, не карає ворогів нації, то вона сама є ворогом нації та держави”, – написано у програмі “Правого сектору”. Чи означає це, що у випадку, коли ви це усвідомлюєте, бачите і настає певний момент, коли це набуває характеру загальної небезпеки для існування держави, чи готові ви перебрати на себе певні репресивні функції? Іншими словами, яким чином ви маєте намір боронити державу від внутрішнього ворога? Механізм?

ЯРОШ – Бачите, здетонувало суспільство тоді якраз, коли зрозуміли, що шляхів відходу ніяких немає. 19 січня 2014 року на Грушевського, бо реально побачили, що прийшов час використовувати право, закріплене в статуті ООН – право на повстання. Це право зберігається і зараз, безумовно. Якщо держава буде проводити антидержавний, антинародний курс, то, зрозуміло, вона втратить легітимність, і народ має право її змести. 

(Питання від мене: А зараз правлячий режим проводить державницький курс, направлений на покращення народу??? Та Янек поряд з ними просто янгол!)

ЯРОШ: Як на мене, “Правий сектор” не для того створювався, в принципі, щоб каральні функції якісь виконувати.

(Тобто, Ярош відкрито визнає, що ПС не тільки не здатен до силового спротиву антинародному режиму, АЛЕ Й НЕ БУВ ДЛЯ ЦЬОГО СТВОРЕНИЙ З САМОГО ПОЧАТКУ)
.......................................................................................................................

ЯРОШ: Те, що “Правий сектор” є революційною організацією по суті так – це факт, але ж ми все робимо на сьогоднішній момент, щоб не дестабілізувати ситуацію всередині держави, бо історичний досвід говорить про те, що як тільки українці починали воювати хоча б на два фронти, ми обов’язково втрачали державу. Не було інших варіантів. Тому і зараз ми намагаємося в політичний спосіб проводити певні революційні речі, тиснучи на владу, не дозволяючи їй робити погані речі, та врешті ведучи боротьбу проти сепаратизму, який існує не тільки на зовнішньому фронті, а по всій території України.

(Тобто, Ярош, прикриваючись назвою "революційна організація", насправді створив ще одну беззубу пацифісько-опозиційну партійку, котра лише імітує боротьбу з режимом і жодного відношення не має до революції. Бо революція - ЦЕ ЗАВЖДИ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЯ ВЛАДНОГО РЕЖИМУ. Більш того, навіть цій опротуністичній партійці Ярош з оточенням заборонив приймати участь у виборах, щоб не псувати фіктивні данні "народної підтримки" правлячого режиму. Цікава виходить "боротьба": ПОВНА відмова від захоплення владних важелів в державі як революційним, так і парламентським шляхом. Тобто - повна паралізація націоналістичних-патріотичних сил в ПС. )
.......................................................................................................................

ПИТАННЯ - Але ж, як правило, то сепаратисти рядові, бо найодіозніші…
ЯРОШ – Сидять у Верховній Раді.

(Але дестабілізувати антиукраїнську Верховну Зраду, де сам Ярош є депутатом, не можна. ОК...)
.........................................................................................................................

ЯРОШ – Я думаю, що стільки людей, скільки дав у СБУ “Правий сектор” після Революції, жодна організація не дала. Повірте, це сотні людей, які пішли і позаштатними і штатними працівниками, і зараз там відбувається формування нашого підрозділу – повністю із хлопців з фронтовим досвідом.

(Нагадаю, що перед цим сам Ярош визнав, що головні сепари сидять разом з ним у ВР та приймають антиукраїнські закони. А патріотами - зараз забиті тюрми. Отже, Ярош відкрито визнає, що ПС є головним постачальником кадрових та позакадрових псів правлячого режиму, який навіть у офіційних документах ПС називається "внутрішньо-окупаційним". Якщо хтось не знає, то свідома співпраця з окупантом має назва "колаборанство", а отже, Ярош та його оточення - класичні сексоти-колаборанти антинародного режиму)
...............................................................................................................

ПИТАННЯ – Циркулюють чутки, що у Провіда вашого дуже різні думки щодо майбутнього. Певна частина ваших людей вимагає радикалізації, якоїсь подальшої боротьби саме з тим, про що ми розмовляли – з кишеньковими політиками, з олігархами. Ви контролюєте ситуацію, розуміючи, як ви кажете, що зараз не можна це робити?

ЯРОШ – Якби не контролював, то вже, мабуть, почалось би.

(Отже, Ярош таки відкрито визнав, що це саме він покладає всіх зусиль, щоб рядові патріоти, котрі були ошукані фразами про "революційність" ПС, ні в якому разі не почали б якусь ДІЄВУ боротьбу з режимом, який так захищає "революціонер" Ярош. Мені в світі цих заяв все більше цікавить питання: ПРО ЩО ЯРОШ ДОМОВЛЯВСЯ НА ТАЄМНІЙ ЗУСТРІЧІ З ЯНИКОМ? Чи не про той самий "контроль" над Вогняним Майданом, щоб "не радикалізувати"? Особливо - в світі його надтеплих стосунків з СБУ, які він навіть не приховує.)

А щоб у вас не було жодних сумнівів щодо "революційності" Яроша - ось ще одне його інтерв'ю: http://www.pravda.com.ua/rus/news/2015/09/22/7082195/   - увесь набір штампів, що вкидає в суспільство кримінал-олігархат:
"Не можна валити владу, бо Путін нападе", "Ті хто вимагає революції - провокатори і наша "служба безпеки" з ними бореться" (точно як і рідне Ярошу СБУ), "Якщо прибрати цей режим, то буде ще гірше" (ця пісенька йде ще від Зека), "Я не революціонер", "Я не збираюсь брати владу, бо зроблю ще гірше", і т.д. і т.п.

А тепер - питання до всіх тих, хто ще молиться на "революціонера" Яроша: ВИ ДІЙСНО ЧЕКАЄТЕ, ЩО ВІН БУДЕ РЕАЛЬНО БОРОТИСЯ З КРИМІНАЛ-ОЛІГАРХАТОМ???

P.S.: І, щоб ви не вважали, що це я пишу через якісь особисті образи на Яроша, а проблема "ссучивання" ПС - то вже чітка тенденція, видна і рядовим ПСівцям на місцях: http://pszak.info/?p=3607&_utl_t=fb